Kontakt oss

Dersom du har spørsmål omkring våre produkter og tjenester,
så ligger det kontaktinfo på den enkelte tjenesteside.

Ta kontakt så vil du få raske svar på dine spørsmål. Vi vil svare deg så snart som mulig.

Ring: 940 05 466

Mandag-Fredag (8:00-15:30)
Lørdag - søndag (stengt)

Email: post@empus.no

Hovedadresse: Kirkesanger Pedersens vei 3
3070 Sande i Vestfold

Lokasjon Sande

Lokasjon Holmestrand

Runar Bergstrøm

Daglig leder

Telefon: 948 65 095
Epost: runar@empus.no

Sigbjørn Brennhovd

Drift og utviklingsleder

Telefon: 990 05 350
Epost: sigbjorn@empus.no

Anne Rostad Krømcke

Administrasjonskoordinator

Telefon: 940 15 193
Epost: anne@empus.no

Tom Erik Horn

Avdelingsleder VTA

Telefon: 948 64 430
Epost: tom-erik@empus.no

Lene Engen

Tiltakskoordinator Lærekandidater

Telefon: 940 09 157
Epost: lene@empus.no

Veronica Haslestad Håndlykken

Kjøkkensjef Catering

Telefon: 940 15 195
Epost: veronica@empus.no

Jens Boluri

Jobbspesialist AFT

Telefon: 474 77 554
Epost: jens@empus.no

Janne Madsen Auensen

Jobbspesialist AFT

Telefon: 468 88 770
Epost: janne@empus.no

Lill-Ann Thoresen

Gruppeleder Arbeidssenter

Telefon: 940 15 194
Epost: lill-ann@empus.no

Hege Larsen

Gruppeleder Arbeidssenter

Telefon: 940 15 194
Epost: hege@empus.no